Pierwsze spotkanie społeczności UTW w Augustowie w nowym roku akademickim 2021-22 już za nami. Było bardzo miło i ciekawie jak zwykle, a ponzej kilka zjęć z tej uroczystośći;
Pierwsze spotkanie społeczności UTW w Augustowie w nowym roku akademickim 2021-22 już za nami. Było bardzo miło i ciekawie jak zwykle, a ponzej kilka zjęć z tej uroczystośći;
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Zapraszam na I spotkanie w nowym roku akademickim !
Spotykamy się dnia 7 pażdziernika o godzinie 16-tej, jak zwykle w sali Hotelu Logos w Augustowie .
Jolanta Sołtys
Przewodnicząca UTW w Augustowie
|
|---|
W dniu 17 czerwca studencka grupa Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Augustowie spotkała się
na zakończeniu roku akademickiego 2020/21. Miejscem spotkania był piękny teren rekreacyjny
Nadleśnictwa w Augustowie. Wreszcie mogliśmy spotkać się razem i porozmawiać na świeżym powietrzu
i smacznym poczęstunku po długim okresie ograniczeń pandemicznych.W dniu 11 czerwca z udziałem RadySeniorów Miasta Augustowa i zaproszonych przedstawicieli organiazcji pozarządowych przeprowadzono szkolenie w zakresie komunikacji medialnej.
W dniu 2 czerwca na zebraniu Zarządu UTW w Augustowie omówiono mijający rok 2020/21
i szereg trudności, jakie w nim wystąpiły w czasie pandemii.
Na wniosek Przewodniczącej Pani Jolanty Sołtys przyjęto, że zakończenie roku akademickiego
będzie w formie pikniku na terenie Nadleśnictwa w Augustowie.
Termin: 17.06.2021 r. ( czwartek). Zapisy i więcej informacji u Pani Jolanty Sołtys lub osób z Zarządu.
Serdecznie Zapraszamy !!!